Plastové dvere

Späť na hlavnú stránku


Takmer na každom objekte nájdete dvere. Dvere, ktoré môžu každej budove, vile, chalupe či domčeku dodať niečo výnimočné a krásne. Dvere môžu dokonale vystihnúť charakter a vkus majiteľa, môžu vyvolať obdivné pohľady okoloidúcich ale aj závisť susedov. Práve preto nevnímame dvere ako stavebný prvok, robíme všetko preto, aby sme ich povýšili na umenie. A pravý umelecký dojem ponúkajú naše panelové výplne.


GEALAN S 8000 IQ


CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU S 8000 IQ 90

je dverový 6 komorový rovný profil so stavebnou hĺbkou 74 mm, s nerezovým bezpečnostným hákovým kovaním GU SECURITY EURO 4 a s dverovou bezpečnostnou vložkou, s možnosťou zasklenia dvojsklom alebo panelovou výplňou. Prevedenia v rôznych farebných vyhotoveniach a drevodekoroch.


CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU S 8000 IQ 120

je dverový 6 komorový rovný profil so stavebnou hĺbkou 74 mm, s nerezovým bezpečnostným hákovým kovaním GU SECURITY EURO 4 a s dverovou bezpečnostnou vložkou, s možnosťou zasklenia dvojsklom aj trojsklom alebo panelovou výplňou. Prevedenia v rôznych farebných vyhotoveniach


SCHÜCO CT 70


CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU

je dverový 5 komorový špecifický profil so stavebnou hĺbkou 70 mm s dvomi tesneniami s nerezovým bezpečnostným hákovým kovaním WINKHAUS a s dverovou bezpečnostnou vložkou. Možnosťou zasklenia dvojsklom aj trojsklom alebo panelovou výplňou. Vyhotovené v rôznych farebných prevedeniach a drevodekoráciách.


SCHÜCO SI 82


CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU

je dverový 5 komorový špecifický profil so stavebnou hĺbkou 70 mm s dvomi tesneniami s nerezovým bezpečnostným hákovým kovaním WINKHAUS a s dverovou bezpečnostnou vložkou. Možnosťou zasklenia trojsklom alebo panelovou výplňou. Vyhotovené v rôznych farebných prevedeniach a drevodekoráciách.